Hopp til hovedinnhold
B

Broma AS

4 år som bedriftNotodden

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Oppføring og renovering av bygninger og annet naturlig tilhørende byggearbeid.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

929030559

Daglig leder

Egidijus Steponavicius

Etableringsår

2022

Spørsmål og svar

Hvor holder Broma AS til?

Broma AS har adresse Ola Lensmanns veg 31, 3677 Notodden, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Broma AS registrert i offentlige registre?

Ja. Broma AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 929030559 og ble etablert i 2022.

Hvem er daglig leder i Broma AS?

Daglig leder i Broma AS er Egidijus Steponavicius, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Broma AS?

Broma AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Broma AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.