Brødr. Flatebø AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Maskinutleie og entreprenørvirksomhet.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 24.08.2026
Utførende
- Riving og miljøsaneringTK 2
- Vannforsynings- og avløpsanleggTK 2
- Veg- og grunnarbeiderTK 2
Sist oppdatert fra registeret: 22.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerGodkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Anleggsmaskinførerfaget
Sist kontrollert: 01.08.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Brødr. Flatebø AS til?
Brødr. Flatebø AS har adresse Haukelivegen 1014, 5590 Etne, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Brødr. Flatebø AS registrert i offentlige registre?
Ja. Brødr. Flatebø AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 980890813 og ble etablert i 1999.
Hvem er daglig leder i Brødr. Flatebø AS?
Daglig leder i Brødr. Flatebø AS er Per Magne Flatebø, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Brødr. Flatebø AS?
Brødr. Flatebø AS vises under Graving, Riving, Vann og avløp, Grunnarbeid, Miljøsanering på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Brødr. Flatebø AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Brødr. Flatebø AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 2), Vannforsynings- og avløpsanlegg (tiltaksklasse 2), Veg- og grunnarbeider (tiltaksklasse 2), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Brødr. Flatebø AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.