Hopp til hovedinnhold
B

Boligmaleren AS

7 år som bedriftNord-Odal

Firmaportalens klassifisering

Maler Innvendig maling Utvendig maling
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Malervirksomhet, kjøp/salg/utleie av eiendom, kjøp/salg av aksjer samt alt som naturlig faller herunder.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

922274398

Daglig leder

Jimmy Lars Hendrik Ullerstrand

Etableringsår

2019

Antall ansatte

7

Spørsmål og svar

Hvor holder Boligmaleren AS til?

Boligmaleren AS har adresse Brurhella 71, 2120 Sagstua, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Boligmaleren AS registrert i offentlige registre?

Ja. Boligmaleren AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 922274398 og ble etablert i 2019.

Hvem er daglig leder i Boligmaleren AS?

Daglig leder i Boligmaleren AS er Jimmy Lars Hendrik Ullerstrand, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Boligmaleren AS?

Boligmaleren AS vises under Innvendig maling, Utvendig maling på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Boligmaleren AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.