Bmc Elektro AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Elektrikertjenester.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DSB
Offentlige kvalifikasjoner
DSBElvirksomhetsregisteret
Arbeidsoppgaver og anleggstyper
- Prosjektering av elektriske anlegg
- Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
- Kontroll av andres elektriske anlegg
- Bygning - lavspenningsanlegg
- Industri - lavspenningsanlegg
- Elektrisk utstyr
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Bmc Elektro AS til?
Bmc Elektro AS har adresse Strindvegen 29D, 7052 Trondheim, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Bmc Elektro AS registrert i offentlige registre?
Ja. Bmc Elektro AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 933778681 og ble etablert i 2024.
Hvem er daglig leder i Bmc Elektro AS?
Daglig leder i Bmc Elektro AS er Bendik Kapstad Myren, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Bmc Elektro AS?
Bmc Elektro AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Industri-installasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Bmc Elektro AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Bmc Elektro AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, Elektrisk utstyr, dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Bmc Elektro AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Bmc Elektro AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.