Bjørnafjorden Elektro AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Elektrisk installasjonsarbeid.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Offentlige kvalifikasjoner
DSB
Offentlige kvalifikasjoner
DSBElvirksomhetsregisteret
Arbeidsoppgaver og anleggstyper
- Prosjektering av elektriske anlegg
- Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
- Bygning - lavspenningsanlegg
Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026
Hva betyr dette?
Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Bjørnafjorden Elektro AS til?
Bjørnafjorden Elektro AS har adresse c/o Thomas Lothe Alvsaker, Kuvågvegen 95A, 5209 Os, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Bjørnafjorden Elektro AS registrert i offentlige registre?
Ja. Bjørnafjorden Elektro AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 926577271 og ble etablert i 2021.
Hvem er daglig leder i Bjørnafjorden Elektro AS?
Daglig leder i Bjørnafjorden Elektro AS er Thomas Lothe Alvsaker, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Bjørnafjorden Elektro AS?
Bjørnafjorden Elektro AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Bjørnafjorden Elektro AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Bjørnafjorden Elektro AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Bygning - lavspenningsanlegg, dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Bjørnafjorden Elektro AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Bjørnafjorden Elektro AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.