Hopp til hovedinnhold
B

Bergetun Maskin AS

5 år som bedriftAlver

Firmaportalens klassifisering

Graving og grunnarbeid Graving Grunnarbeid
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Anleggsarbeid, graving, utleie av maskiner og personell til anleggsarbeid.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

927918633

Daglig leder

Remi Hindenes Bergetun

Etableringsår

2021

Spørsmål og svar

Hvor holder Bergetun Maskin AS til?

Bergetun Maskin AS har adresse Gripavegen 21, 5919 Frekhaug, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er Bergetun Maskin AS registrert i offentlige registre?

Ja. Bergetun Maskin AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 927918633 og ble etablert i 2021.

Hvem er daglig leder i Bergetun Maskin AS?

Daglig leder i Bergetun Maskin AS er Remi Hindenes Bergetun, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Bergetun Maskin AS?

Bergetun Maskin AS vises under Graving, Grunnarbeid på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for Bergetun Maskin AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Bergetun Maskin AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.