Hopp til hovedinnhold
B

Bentzen Elektro AS

25 år som bedriftHorten

Verifisert i offentlig register

El-installasjon Boliginstallasjon El-kontroll Reparasjon av elektrisk utstyr Industri-installasjon Maskininstallasjon

Firmaportalens klassifisering

Elektriker
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Salg og installasjon av elektriske tjenester til skip, bolig og industri, og dertilhørende produkter. Samt handel forøvrig som naturlig hører inn under virksomhetens art. Dette inkluderer også kjøp og salg av verdipapirer med videre.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

983370829

Daglig leder

Håvard Ulvahaug

Etableringsår

2001

Antall ansatte

25

Offentlige kvalifikasjoner

DSB

Elvirksomhetsregisteret

Arbeidsoppgaver og anleggstyper

  • Prosjektering av elektriske anlegg
  • Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
  • Kontroll av andres elektriske anlegg
  • Reparasjon av elektrisk utstyr
  • Bygning - lavspenningsanlegg
  • Industri - lavspenningsanlegg
  • Maskiner - elektriske anlegg
  • Forsyningsanlegg - lavspenning
  • Ledningsanlegg - lavspenning
  • Maritime elektriske lavspenningsanlegg
  • Maritime elektriske høyspenningsanlegg
  • Elektrisk utstyr

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Elektrikerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder Bentzen Elektro AS til?

Bentzen Elektro AS er registrert i Horten, Vestfold.

Er Bentzen Elektro AS registrert i offentlige registre?

Ja. Bentzen Elektro AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 983370829 og ble etablert i 2001.

Hvem er daglig leder i Bentzen Elektro AS?

Daglig leder i Bentzen Elektro AS er Håvard Ulvahaug, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr Bentzen Elektro AS?

Bentzen Elektro AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Reparasjon av elektrisk utstyr, Industri-installasjon, Maskininstallasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har Bentzen Elektro AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. Bentzen Elektro AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Reparasjon av elektrisk utstyr, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for Bentzen Elektro AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg Bentzen Elektro AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.