Hopp til hovedinnhold
B

B.k Byggmester AS

22 år som bedriftRana

Firmaportalens klassifisering

Nybygg
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Entreprenørvirksomhet innenfor bygg og anlegg, rehabilitering og nybygg, omsetning av bygg og byggevarer.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

987127813

Daglig leder

Bjørn Roger Kristiansen

Etableringsår

2004

Antall ansatte

6

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Tømrerfaget

Sist kontrollert: 31.07.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder B.k Byggmester AS til?

B.k Byggmester AS har adresse Fagermoveien 99, 8617 Dalsgrenda, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er B.k Byggmester AS registrert i offentlige registre?

Ja. B.k Byggmester AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 987127813 og ble etablert i 2004.

Hvem er daglig leder i B.k Byggmester AS?

Daglig leder i B.k Byggmester AS er Bjørn Roger Kristiansen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr B.k Byggmester AS?

B.k Byggmester AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Er regnskapstall tilgjengelige for B.k Byggmester AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.