Aspira AS
Verifisert i offentlig register
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Entreprenørvirksomhet og alt som hører naturlig til.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Offentlige kvalifikasjoner
DiBK
Offentlige kvalifikasjoner
DiBKSentral godkjenning
Gyldig til 14.04.2029
Utførende
- Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjonerTK 2
- Riving og miljøsaneringTK 1
Sist oppdatert fra registeret: 18.06.2026
Hva betyr dette?
Sentral godkjenning er en frivillig kvalitetsordning for foretak i byggenæringen. Godkjenningen viser at foretaket har dokumentert kompetanse, erfaring og kvalitetssikringsrutiner innenfor bestemte godkjenningsområder. Den er ikke et krav for å utføre byggearbeid, men gir en uavhengig bekreftelse på foretakets faglige og organisatoriske kvalifikasjoner.
Godkjenningen kan gjelde tiltaksklasse 1, 2 eller 3. Tiltaksklassen beskriver oppgavenes kompleksitet, vanskelighetsgrad og mulige konsekvenser ved feil. Klasse 1 gjelder de minst komplekse oppgavene, mens klasse 3 gjelder oppgaver med høy kompleksitet eller store konsekvenser. Tiltaksklassen må alltid vurderes sammen med det aktuelle fagområdet og funksjonen foretaket er godkjent for.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerGodkjent lærebedrift
Godkjent lærebedrift
Lærefag:
- Tømrerfaget
Sist kontrollert: 31.07.2026
Hva betyr dette?
Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.
Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.
Les mer om offentlige kvalifikasjonerSpørsmål og svar
Hvor holder Aspira AS til?
Aspira AS har adresse Brobekkveien 80, 0582 Oslo, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Aspira AS registrert i offentlige registre?
Ja. Aspira AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 916718969 og ble etablert i 2016.
Hvem er daglig leder i Aspira AS?
Daglig leder i Aspira AS er Marius Bergstrøm, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Aspira AS?
Aspira AS vises under Tømrerarbeid, Riving, Tilbygg, Rehabilitering, Miljøsanering, Trekonstruksjoner, Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Har Aspira AS offentlige kvalifikasjoner?
Ja. Aspira AS har sentral godkjenning (DiBK) som utførende for Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner (tiltaksklasse 2), Riving og miljøsanering (tiltaksklasse 1), dokumentert i offentlige registre.
Er regnskapstall tilgjengelige for Aspira AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Hvordan kontakter jeg Aspira AS?
Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.