Hopp til hovedinnhold
← Tilbake til resultater
H

HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS

34 år som bedriftBergen

Verifisert i offentlig register

El-installasjon Boliginstallasjon El-kontroll Reparasjon av elektrisk utstyr Industri-installasjon Maskininstallasjon

Firmaportalens klassifisering

Elektriker
Eier du denne bedriften?Overta gratis →

Om bedriften

Drive virksomhet i elektroinstallasjonsbransjen og tilgrensende områder, samt administrasjon og konsulentvirksomhet, og deltagelse i andre selskaper.

Bedriftsfakta

Organisasjonsnummer

965299424

Daglig leder

Øyvind Bergesen

Etableringsår

1992

Antall ansatte

19

Offentlige kvalifikasjoner

DSB

Elvirksomhetsregisteret

Arbeidsoppgaver og anleggstyper

  • Prosjektering av elektriske anlegg
  • Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg
  • Kontroll av andres elektriske anlegg
  • Reparasjon av elektrisk utstyr
  • Bygning - lavspenningsanlegg
  • Industri - lavspenningsanlegg
  • Maskiner - elektriske anlegg
  • Elektrisk utstyr

Sist oppdatert fra registeret: 23.06.2026

Hva betyr dette?

Virksomheter som tilbyr eller utfører arbeid på elektriske anlegg, skal være registrert i Elvirksomhetsregisteret hos Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap. Registreringen viser at virksomheten har en faglig ansvarlig og er registrert for bestemte typer elektrisk arbeid.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Godkjent lærebedrift

Lærefag:

  • Elektrikerfaget

Sist kontrollert: 01.08.2026

Hva betyr dette?

Bedriften er registrert som godkjent lærebedrift i minst ett lærefag. Godkjenningen gis av fylkeskommunen og innebærer at bedriften er godkjent for å gi opplæring til lærlinger eller lærekandidater innenfor de aktuelle fagene.

Opplysningen er hentet fra Finn lærebedrift / Utdanning.no og kan endre seg. Kontakt bedriften eller se kilden for oppdatert informasjon.

Les mer om offentlige kvalifikasjoner

Spørsmål og svar

Hvor holder HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS til?

HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS har adresse Kjøkkelvikbrekkene 20, 5178 Loddefjord, verifisert mot Kartverkets matrikkel.

Er HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS registrert i offentlige registre?

Ja. HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 965299424 og ble etablert i 1992.

Hvem er daglig leder i HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS?

Daglig leder i HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS er Øyvind Bergesen, ifølge Brønnøysundregistrene.

Hvilke tjenester tilbyr HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS?

HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS vises under El-installasjon, Boliginstallasjon, El-kontroll, Reparasjon av elektrisk utstyr, Industri-installasjon, Maskininstallasjon på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.

Har HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS offentlige kvalifikasjoner?

Ja. HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS har registrering i Elvirksomhetsregisteret (DSB) innen Prosjektering av elektriske anlegg, Bygging og vedlikehold av andres elektriske anlegg, Kontroll av andres elektriske anlegg, Reparasjon av elektrisk utstyr, Bygning - lavspenningsanlegg, Industri - lavspenningsanlegg, dokumentert i offentlige registre.

Er regnskapstall tilgjengelige for HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS?

Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2024) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.

Hvordan kontakter jeg HANESETH BERGEN INSTALLASJON AS?

Tilgjengelig kontaktinformasjon (telefon, e-post eller nettside der det finnes) står øverst på profilen. Å kontakte bedriften via Firmaportalen er gratis.

Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.