Arl Byggservice AS
Firmaportalens klassifisering
Om bedriften
Oppføring av nybygg og tilbygg. Samt utføring av renovering og alt innen snekkerarbeid, inkludert det som naturlig hører til.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
Daglig leder
Etableringsår
Antall ansatte
Spørsmål og svar
Hvor holder Arl Byggservice AS til?
Arl Byggservice AS har adresse Løvenskiolds vei 15B, 1358 Jar, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er Arl Byggservice AS registrert i offentlige registre?
Ja. Arl Byggservice AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 934149521 og ble etablert i 2024.
Hvem er daglig leder i Arl Byggservice AS?
Daglig leder i Arl Byggservice AS er Arturas Liaudanskas, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr Arl Byggservice AS?
Arl Byggservice AS vises under Nybygg på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for Arl Byggservice AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.