2
24 BETONG AS
3 år som bedriftPorsgrunn
Firmaportalens klassifisering
Tilbygg og oppussing Tilbygg Oppussing
Om bedriften
Betongarbeid samt annen virksomhet som står i naturlig forbindelse med dette.
Bedriftsfakta
Organisasjonsnummer
931613448
Daglig leder
Ken Tangen
Etableringsår
2023
Spørsmål og svar
Hvor holder 24 BETONG AS til?
24 BETONG AS har adresse Storgata 24, 3950 Brevik, verifisert mot Kartverkets matrikkel.
Er 24 BETONG AS registrert i offentlige registre?
Ja. 24 BETONG AS er registrert i Enhetsregisteret med organisasjonsnummer 931613448 og ble etablert i 2023.
Hvem er daglig leder i 24 BETONG AS?
Daglig leder i 24 BETONG AS er Ken Tangen, ifølge Brønnøysundregistrene.
Hvilke tjenester tilbyr 24 BETONG AS?
24 BETONG AS vises under Tilbygg, Oppussing på Firmaportalen. Profilen viser hvor hver av dem kommer fra.
Er regnskapstall tilgjengelige for 24 BETONG AS?
Ja. Offentlige regnskapstall (senest 2025) vises lenger opp på profilen, hentet fra Regnskapsregisteret.
Firmaportalen verifiserer ikke alle opplysninger. Sjekk referanser, godkjenninger og avtalevilkår før du bestiller arbeid.